• PROGRAM 2017
  • 15.00 – 19.00 / POKAZ ŻYWYCH RZEŹB / statuy z Kanady, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Belgii, Holandii, Francji, Ukrainy, Rosji i Polski
  • 15.10 – 15.50 / POKAZ SZTUKI CYRKOWEJ I KLAUNADY / W stronę niebezpieczeństwa / Pina Polar / Niemcy
  • 16.00 – 16.15 / POKAZ KOMEDIOWO-AKROBATYCZNY / Aerial Street Show / Czarski-Art / Maciej Czarski
  • 16.20 – 17.00 / SPEKTAKL ULICZNY / The Grennman / Hiszpania
  • 17.10 – 17.55 / SPEKTAKL BUTOH / Kanabasis / Teatr Limen Butoh
  • 18.00 – 18.15 / POKAZ KOMEDIOWO-AKROBATYCZNY / Aerial Street Show / Czarski-Art / Maciej Czarski
  • 18.20 – 19.00 / POKAZ SZTUKI CYRKOWEJ I KLAUNADY / W stronę niebezpieczeństwa / Pina Polar / Niemcy
  • 19.15 / ZAKOŃCZENIE PLEBISCYTU NA NAJCIEKAWSZĄ ŻYWĄ RZEŹBĘ / scena
  • SZTUKI PLASTYCZNE W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ

 

 

  • PROGRAM 2016
  • 15.00 – 19.00 / Pokaz żywych rzeźb / statuy z Portugalii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji i Polski
  • 15.00 – 18.30 Klownada uliczna / Wehikuł czasu / Klown Bodzio
  • 15.15 – 15.45 / Spektakl uliczny / Amami! / Mc Fois z Włoch
  • 15.50 – 16.00 / koncert na wiadrach / Bucket Guys
  • 16.00 – 16.15 / Pokazy cyklistów / XIX-wieczna historia rozwoju roweru / Bicykle.pl
  • 16.15 – 16.45 / Spektakl uliczny / Kukuryku / Olga Muchin
  • 16.45 – 17.00 / Pokazy cyklistów / XIX-wieczna historia rozwoju roweru / Bicykle.pl
  • 17.00 – 17.40 / Spektakl uliczny / Amami! / Mc Fois z Włoch
  • 17.45 – 18.00 / koncert na wiadrach / Bucket Guys
  • 18.00 – 18.15  / Pokazy cyklistów / XIX-wieczna historia rozwoju roweru / Bicykle.pl
  • 18.20 – 18.50 / Spektakl uliczny / Kukuryku / Olga Muchin
  • 19.00 / Zakończenie plebiscytu na najciekawszą żywą rzeźbę / scena
  • 20.00 / Koncert / Dżem / scena
  • 22.00 /  Spektakl ognia i laserów/ Geometria ognia / Spine me & Laser Show Maciej Klocek
  • Sztuki plastyczne w przestrzeni miejskiej

 

 

  • PROGRAM 2015
  • 15.00 – 19.00/ Pokaz żywych rzeźb/ statuy z Brazylii, Argentyny, Portugalii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Francji i Polski
  • 15.00 – 19.00/ Elaine Davidson z Brazylii/ rekordzistka Guinnessa / najbardziej zakolczykowana kobieta świata
  • 15.00 – 19.00/ Port Magiczny/ Manufaktura Świec / Teatr Wagabunda
  • 15.00 – 19.00/ Folk Strit Trio/ Zygmunt Pyzik
  • 16.00 – 16.40/ Spektakl uliczny/ komik interaktywny / Just Edi Show
  • 17.30 – 18.30/ Spektakl uliczny/ Kilku Ekscentryków i Słoń / teatr Klinika Lalek
  • 19.00/ scena/ Zakończenie plebiscytu na najciekawszą żywą rzeźbę
  • 20.00/ scena/ CZESŁAW ŚPIEWA/ koncert
  • Graffiti w przestrzeni miejskiej

 

  • PROGRAM 2014
  • 15.00 – 19.00/ Pokaz żywych rzeźb/ statuy z Portugalii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Ukrainy, Bułgarii i Polski
  • 15.00 – 19.00/ Akordeonowy spacer międzykontynentalny/ Grzegorz Bożewicz
  • 16.00 – 16.50/ Spektakl uliczny/ Stary clown i Morze / teatr Pinezka
  • 15.30/16.50/17.40/ Parada na globie/  teatr uliczny Compagnie With Balls / Holandia
  • 18.00/18.55/ Spektakl uliczny/ Pinezkologia / teatra Pinezka
  • 19.00/ Zakończenie plebiscytu na najciekawszą żywą rzeźbę
  • 21.30 – 21.55/ Spektakl ognia i koncert/ Foliba + Bandit Queen Circus
  • Graffiti społeczna akcja artystyczna